Tikrink! (Vilnius)

512x512Pasitikrinti Vilniečio kortelės galiojimą dar nebuvo taip paprasta! Atsisiųsk programėlę Tikrink! (Vilnius), pridėk savo Vilniaus elektroninio bilieto kortelę prie telefono nugarėlės ir akimirksniu sužinok bilieto galiojimo trukmę! Svarbu, jog tavo išmanusis telefonas turėtų NFC skaitytuvą. Be to, bilietų tikrinimas veiks ir su LSP papildytais bilietais! Paprasta, greita, patogu!

DĖMESIO! Tikėtina, kad ne visi telefonai palaiko žymos (tag), naudojamos Vilniečio kortelėje, tipą, todėl negali nuskaityti kortelės numerio! Šiuo metu tai aiškinamės ir artimiausiu metu paskelbsime daugiau informacijos!

Jei programėlė Jums neveikia, prašome apie tai pranešti el. paštu mainbexofficial@gmail.com! Dėkojame už pagalbą!

googleplay_lt

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip tai veikia?
  Telefono NFC skaitytuvo pagalba yra nuskaitomas joje saugomas unikalus kortelės numeris. Jį taip pat galite rasti ant pačios Vilniečio kortelės po barkodu. Tuomet numeris siunčiamas į oficialų „SĮ Susisiekimo paslaugos“ bilietų tikrintuvą, pateiktą internetiniame savitarnos puslapyje mano.vilniustransport.lt. Iš čia esančios rezultatų formos gautus duomenis programėlė vėl atvaizduoja ekrane.
 • Ar programėlė veikia su LSP (Lietuvos studento pažymėjime) papildytais bilietais?
  Taip, su Tikrink! (Vilnius) galėsite sužinoti ir LSP esančių bilietų galiojimo trukmę. LSP unikalus bilieto kodas ant pačios kortelės nėra nurodytas, taigi nuskaitę kortelę su programėle jį sužinosite ir vėliau bilieto galiojimą bet kada galėsite pasitikrinti net be programėlės, oficialiame „SĮ Susisiekimo paslaugos“ savitarnos puslapyje.
 • Ar naudotis programėle saugu? Kaip dėl asmeninių duomenų?
  Programėlė tiesiog nuskaito tą patį unikalų numerį, kurį galite rasti ant kortelės – tik tai ir yra visa informacija, saugoma kortelėje. Pačioje Vilniečio kortelėje nėra jokių duomenų apie papildytus bilietus ar pinigus – visa tai yra saugoma „SĮ Susisiekimo paslaugos“ serveriuose, ir šiuo atveju pasiekiama siunčiant užklausą per oficialią patikrinimo sistemą, kiekvienam pasiekiamą internete. Tikrink! (Vilnius) nesaugo ir nevaldo jokių asmeninių Jūsų duomenų, todėl kaskart įjungus programėlę skenavimą turėsite atlikti iš naujo.
 • Ar informacija tiksli?
  Testavimo laikotarpiu atlikti skenavimai parodė, jog informacija ne visuomet yra tiksli – gali pasitaikyti paklaida, nerodyti egzistuojančio bilieto. Programėlė atvaizduoja lygiai tą patį, ką galite pamatyti ir oficialiame „SĮ Susisiekimo paslaugos“ internetiniame bilietų tikrintuve – jei jame rodoma klaidinga informacija, lygiai taip pat netiksli ji bus ir programėlėje. Šių duomenų mes nevaldome ir už juos neatsakome! Tikslų bilietų galiojimą ir e. pinigų likutį galite sužinoti priglaudę kortelę prie komposterių, esančio transporto priemonėse – rekomenduojame esant galimybei naudotis būtent šiuo būdu.
 • Pasipildžiau bilietą, bet vis tiek rodo, kad kortelė tuščia (arba bilietas neaktyvuotas)
  Informacija internetiniame „SĮ Susisiekimo paslaugos“ savitarnos puslapyje esančiame tikrintuve atnaujinama per 24 valandas, taigi, tikėtina, jog pasipildę (ar aktyvavę) bilietą informaciją apie jį matysite tik kitą dieną.
 • Ar tai oficialus produktas?
  Tai NĖRA oficialus produktas, Tikrink! (Vilnius) NĖRA niekaip susijęs su „SĮ Susisiekimo paslaugos“. Mes nesaugome Jūsų duomenų ir neatsakome už galimus netikslumus. Bilietų kontrolės atveju programėlė negali būti naudojama kaip įrodymas apie esą papildytą bilietą! Informacija ne visuomet gali būti tiksli! Programėlė nenaudoja neteisėtų patikrinimo būdų – Tikrink! (Vilnius) tiesiog išsiunčia kodo užklausą į oficialų internetinį „SĮ Susisiekimo paslaugos“ bilietų tikrintuvą ir gautus duomenis pateikia kitame lange. Lygiai tą patį visuomet atlikti galite patys ranka suvesdami kodą į mano.vilniustransport.lt esantį bilietų tikrintuvą.